יתרונות שאין לאחרים

אח-קמין לחימום ועיצוב הבית

חימום ועיצוב הבית באמצעות אח-קמין בנוי

מהי הסיבה שקמין-אח בנוי הפך לאחד מפתרונות החימום המבוקשים ביותר? מסתבר שיש יותר מסיבה אחת. קמינים אשר מובנים בילד אין באחד מקירות הבית או הסלון, יוצרים אווירה מיוחדת ומלאת קסם, המשתלבת בצורה מושלמת עם מגוון סגנונות עיצוב. בנוסף, קל מאוד להפעיל אותם והם מפזרים חום בצורה אחידה.

 

קמין בנוי היא לא רק שאלה עיצובית

אין ספק שקמינים מוסיפים רבות לעיצוב ואווירה, אך יש סיבות נוספות לקנות קמין עץ או גז בנוי לבית. במקרה בו החדר קטן וצר, כשיש רהיטים רבים, או כאשר רוצים לשמור על קו נקי ומרחב פתוח, תנור אשר מוטמע בתוך הקיר הוא פתרון מושלם. בעוד שהצבה של קמין פחם עומד, רדיאטור או תנור גז, יתפסו מקום בחדר, פתרונות חימום מובנים מאפשרים לנצל את השטח בצורה מקסימלית.

משפחות עם ילדים קטנים

מקרה נוסף בו כדאי לקנות אח-קמין בנוי, הוא כשיש ילדים קטנים בבית. תנור בדמות קמין בילד אין, מוגן על ידי חיפוי מכל צדדיו, ומכיוון שהוא נתמך בקיר הוא יציב ולא יכול ליפול.

בנוסף, בניגוד לקמין פחם אשר פולט אדים רעילים לאוויר, מומלץ לקנות קמין המוסק באמצעות גז או קמין עץ בנוי. כל אלו הופכים קמינים לפתרונות חימום בטיחותיים.

מתעניינים ברכישת קמין בנוי? כדאי לדעת

קמינים בנויים הם אמנם פתרונות חימום דקורטיביים, הנחשבים ליעילים ובטיחותיים, אך כדאי לדעת שיש פערי מחירים משמעותיים, במיוחד כאשר משווים לקמין פחם או קמין עומד מסוג אחר. בנוסף, יש לקחת בחשבון גם את עלויות ההתקנה, הנחשבת למורכבת.

לכן, המועד הטוב ביותר להתקין קמין בנוי, היא כאשר בונים בית חדש, או משפצים. בכל מצב אחר תצטרכו להשלים עם תעריפים גבוהים מצד המתקינים לצד הרס קירות או בניית גבס, אשר יגרמו לרעש ולכלוך רב.

למרות החיסרון הנ”ל, קשה להתעלם מהיופי הטמון בתצוגת אש הניבטת דרך חלון זכוכית גדול, מהיכולת לשלוט בעוצמת החימום באמצעות שלט רחוק וממגוון הדגמים והעיצובים של קמינים ובמיוחד קמין בנוי.

אם אתם אוהבים שיש בבית אווירה רומנטית ותחושת חמימות נעימה, קמין בנוי הוא בדיוק מה שאתם מחפשים.

להזמנות השאירו פרטים ונציג יחזור אליך בהקדם