יתרונות שאין לאחרים

כשעיצוב ואיכות נפגשים: התנור המושלם למטבח שלכם

נקודת האור המרכזית במטבח היא תנור האפייה, ועל כן עלינו לבחור את התנור שיתאים באופן המושלם ביותר לחלל המטבח שלנו, הן מבחינה עיצובית והן מבחינה איכותית.
 
 
אז מהם הפרמטרים החשובים ביותר בתנור האפייה הביתי?

עלינו לבחור תנור המתמחה ברמת אפייה מקצועית ובלתי מתפשרת, לצד עיצוב ייחודי מהחומרים האיכותיים ביותר. חשוב שהתנור יהיה בעל מראה מעוצב וביתי, ובעל יכולות ואיכויות של תנורים תעשייתים.
 
 
מרווח עבודה:

בעת בחירת התנור עלינו לוודא כי ישנו מרווח עבודה מספק במשטח הכיריים, כך שניתן למקם מספר סירים במקביל ללא כל צפיפות ומגע ביניהם. בנוסף, חשוב שמעמד הסיר בכיריים יהיה יצוק ויחידני, תכונה המאפשרת להרימו ולנקותו בקלות ובפשטות.
 
 
מערכת גז נסתרת ולהבה עוצמתית: 

מערכת גז נסתרת תורמת לעיצוב המרהיב של התנור ומונעת סתימות והחלשות הלהבה. הלהבה צריכה להיות נקייה וחזקה, שמורכבת משלושה מוקדים מרכזיים המעניקים לה עוצמה ופיזור חום אחיד. עמידה בפרמטרים אלו תבטיח לנו התאמה מושלמת בין הלהבה לכל סוגי הבישול: הקפצות, בישול ארוך, הרתחת נוזלים, טיגון ועוד.
 
 
תא כפול:

התנורים המוצעים בשוק כוללים תא יחיד או כפול. בעת רכישת תנור כפול חשוב לוודא כי התאים הכפולים מופרדים לחלוטין. כך, תוכלו לחמם כל תא לטמפרטורה שונה וליהנות מהפרדה מוחלטת של ריחות וטעמים בין התאים. בנוסף, דלת תנור חלקה ונשלפת תאפשר ניקוי קל ללא כל מאמץ.

חום ועוצמה: איכות האפייה והבישול היא החשובה ביותר. עלינו לוודא כי לתנור יכולת להתחמם לכ-250 מעלות תוך מספר דקות, וכי ישנה שמירה על טמפרטורה מדויקת לאורך זמן.

תא חימום תחתון: פונקציה ייחודית וחשובה היא תא תחתון, המשמש לאחסון תבניות. חשוב לוודא כי לתא יכולת חימום ושמירת טמפרטורה, המאפשרות שמירת אוכל חם.

תריס אוורור: קיומו של תריס אוורור, המוציא את האוויר החם מדפנות התנור ובכך שומר על דלת ודפנות בתנור קרות, הוא הכרחי. פונקציה זו מאפשרת למקם את התנור בצמוד לארונות המטבח ללא כל חשש לפגיעה בהם.

עיצוב וסגנון: וודאו כי התנור שבחרתם תואם את הסגנון העיצובי ופלטת הצבעים במטבח שלכם. מעבר לתכונותיו הפונקציוליות, התנור מהווה נקודה עיצובית מרכזית במטבח ולכן עלינו להשקיע בבחירת פריט מעוצב ויפה, שישתלב באופן אינטגרלי עם ארונות המטבח ושאר המוצרים הנלווים.

לתנורי לה קוצ’ינה יתרונות ייחודים המאפשרים התאמה בלעדית ואישית לכל לקוח. בתנורי לה קוצ’ינה תוכלו ליהנות מרמת אפייה מקצועית ללא פשרות, עיצוב מרהיב ומהחומרים האיכותיים ביותר. את תנור ה-לה קוצ’ינה שלכם תוכלו לקבל במגוון מידות, החל מ-60 ס”מ ועד מטר וחצי רוחב, ב-3 עיצובים שונים, כפרי, מודרני קלאסי ותעשייתי, ב-10 צבעים מרהיבים וב- 7 תכנוני כיריים שונים הכוללים מגוון פונקציות כגון: פלנצ’ה, גריל פסים, צי’פסר, אינדוקציה, ברבקיו ועוד.

לפרטים נוספים: טל’: 03-5707191 | הקישון 16, בני ברק.

להזמנות השאירו פרטים ונציג יחזור אליך בהקדם