יתרונות שאין לאחרים

תנור אפיה בנוי

תנור אפיה בנוי

חדר המטבח הוא אחד החדרים בכל בית מודרני, בו מושקעת מחשבה ועבודה רבה בעיצוב החלל, הן על פי שיקולים דקורטיביים והן על פי שיקולים פונקציונליים של עבודה במטבח. עקרונות העיצוב המודרניים הובילו לשינויים רבים שלא היו קיימים בעבר, ואחד המרכזיים שבהם הוא מעבר מתנור אפיה כיחידת עבודה נפרדת למודל תנור אפיה בנוי או בשמו האחר, תנור בילט אין. תנורי אפיה זה מוטמע למעשה בתוך ארונות המטבח ולכן מיוצר כיום במידות סטנדרטיות קבועות, כך שניתן יהיה להתאימו לכל מטבח שעוצב לשם כך.

האם תנור אפיה בנוי הוא טוב יותר?

התשובה היא לחלוטין לא. תנורי אפיה מגיעים בתצורה שלמה ונפרדת, קרי תנור עם כיריים ביחידה נפרדת אחת, המוצבת בנישה ייעודית לצד ארון המטבח ובתצורת בילט אין, המוטמעת בתוך ארון המטבח. המדובר בסך הכל בתצורה של התנור ולתצורה זו אין כל השלכה על רמת התפקוד שלו. בעשורים האחרונים חל מעבר כמעט גורף מתנורים נפרדים לתנורי בילט אין ולכן טבעי למדי שתחפשו תנור אפיה בנוי מומלץ כברירת המחדל הראשונה שלכם. יחד עם זאת, בשלב הזה, עוד לפני שקיבלתם את החלטת הקנייה, בהחלט כדאי לבחון גם את האפשרות הנוסטלגית יותר של תנור נפרד ביחידה עצמאית, שמגיעה היום בעיצובים מודרניים ונוסטלגיים כאחד וברמת איכות וביצועים זהה לזו של תנור אפיה בנוי.

ומה לגבי מחיר?

ובכן, תנור נפרד ביחידה עצמאית מוצע בדרך כלל כיחידה הכוללת גם תנור אפיה וגם כיריים, ובדגמים המודרניים גם קולט אדים עליון בנוי. מן הסתם, מכלול שלם כזה עולה יותר מאשר תנור בילט אין שלא כולל את כל יתר האלמנטים. למעשה, בכל השוואה בין תנור עצמאי מלא ובין תנור בילט אין של אותו מותג ואותה רמת איכות וביצועים, גרסת הבילט אין תהיה זולה יותר. יחד עם זאת, זה לא אומר שברכישת תנור אפיה בנוי מבצע לא יכול לייצר עבורכם אפילו הנחה נוספת.

La Cucina הוא מותג בינלאומי מוביל של מערכות בישול, המציע את כל סוגי מערכות הבישול הן בתצורות של יחידות עצמאיות והן בתצורות בילט אין. בחנות מערכות הבישול של La Cucina תוכלו למצוא דגמים מודרניים ונוסטלגיים של תנורים עצמאיים וכן מגוון רחב של דגמי תנור אפיה בנוי במחירים אטרקטיביים, שירות ללא פשרות וייעוץ התאמה לכל לקוח. לפרטים נוספים ועם כל שאלה שיש לכם בנושא, פנו אלינו עוד היום בטלפון 03-5707191.

להזמנות השאירו פרטים ונציג יחזור אליך בהקדם