יתרונות שאין לאחרים

תנור אפיה מופעל גז

תנור אפיה גז

מאז ומעולם ועד לפני עשורים לא רבים, תנורי אפיה היו מופעלים באמצעות גז בלבד. אלא שאותם תנורים לא עמוד בסטנדרטים הנדרשים של תפקוד ויעילות ועם התפתחות הטכנולוגיה, הוחלפו על ידי תנורי חשמל שמצוידים בגופי חימום חשמליים במקום בלהבת גז. ובכל זאת, תנור אפיה גז לחלוטין לא נמוג מן העולם ותפס את מקום הכבוד שלו כתנור אפייה מקצועי המשמש כטאבון, תנור בפיצריות ותנור אפייה במסעדות מקצועיות. הסיבה לכך היא מאוד פשוטה: להבת הגז היא מקור החום הטוב ביותר לכל משימת אפייה וכעת, עם טכנולוגיות הגז העכשוויות, הגיעה העת לחזרתו של תנור אפיה מופעל גז גם אל המטבח הביתי.

כיצד פועל תנור אפיה מופעל גז?

ובכן, שימוש בלהבת גז בתהליכי הכנת המזון שלנו עדיין קיים ולמעשה באחד מתהליכי הכנת האוכל האהובים עלינו ביותר – צלייה בגריל. העניין הוא שבתנורי אפייה האש אינה צולה את המזון אלא אופה אותו, ולכן נדרש פיזור אחיד של החום בכל חלל התנור. בעבר היו מבוססים תנורי האפייה מבוססי גז על להבה שמוקמה בחלקו האחורי התחתון של תא האפייה, מה שגרם לטמפרטורה לא יציבה בחלל האפייה, כשכל שמתקרבים ללהבה הטמפרטורה עולה ולהיפך. תנורי הגז המודרניים מבוססים על טכנולוגיות פיזור גז חכמות, הן באמצעות פיזור להבות הגז בצורה אחידה בתא האפייה והן באמצעות שימוש במאוורר טורבו שמבטיח את פיזור החום בצורה אחידה.

למה לבחור באופציית הגז?

האפשרות של תנור אפיה גז היא אפשרות נוספת שעומדת לרשותכם וקשה להגדיר אותה כעדיפה על פני האפשרות החשמלית, למעט העובדה שגז הוא הרבה יותר זול מאשר חשמל. אם אתם אופים הרבה או מכינים מאכלים רבים בתנור, תנור אפיה מופעל גז יכול לייצר לכם חיסכון כספי משמעותי בהוצאות החשמל ובהוצאות האנרגיה בכלל. מבחינת חום התנור, כל תנור מודרני יודע היום להביא את התנור לטמפרטורה הרצויה, בין שהוא מבוסס על חשמל ובין שעל גז, כך שבהיבט זה אין הבדל משמעותי, אבל החיסכון והנוסטלגיה הם עדיין שני יתרונות משמעותיים של תנור הגז.

La Cucina הינו מותג בינלאומי מוביל בתחום מערכות הבישול למטבח הביתי והמקצועי, ומציע לכם מגוון רחב של דגמי תנורי אפייה חשמליים ומופעלי גז. בחנות של La Cucina תוכלו למצוא מגוון רחב של דגמים בעיצובים מודרניים לצד עיצובים נוסטלגיים ולהיעזר בצוות המקצועי לבחירת הפתרון המתאים לכם ביותר. לפרטים נוספים וביצוע הזמנות, צרו עמנו קשר עוד היום בטלפון 03-5707191.

להזמנות השאירו פרטים ונציג יחזור אליך בהקדם