יתרונות שאין לאחרים

תנור אפייה על שיש

תנור אפייה על השיש

בעידן המודרני בו אנו חיים, ישנם המון פריטי מטבח שאפשר בהחלט לוותר עליהם. תנור אפייה הוא ממש לא אחד מהם. תנור אפייה משמש אותנו לא רק לאפייה אלא לשלל מתכוני בישול וצלייה שפשוט לא ניתן ליהנות מהם ללא תנור אפייה. אלא שבמטבח שלכם, ותהיה הסיבה אשר תהיה, אין לכם לא מקום פנוי לתנור משולב ולא נישה ייעודית לתנור בילט אין. בדיוק למצבים הללו נועד תנור אפייה על השיש ועליו נספר לכם כאן בשורות הבאות.

מה זה בדיוק תנור אפיה על השיש?

ובכן, בדיוק כמו שיש לכם מיקרוגל על השיש, טוסטר ומצנם על השיש ומכונת קפה על השיש, כך אתם יכולים לנצל את השיש גם כדי להניח עליו תנור אפיה, כשאין לכם שום ברירה אחרת. תנור אפיה על שיש כמובן לא חייב להיות מונח על השיש ותוכלו בהחלט לבנות עבורו פינה ייעודית על שולחן האוכל או על מדף שתתקינו במיוחד עבורו. זה לא ממש משנה היכן תניחו אותו, אבל תנור אפייה כזה יכול לשרת אתכם לכל צרכי האפייה שלכם, עם פונקציונליות מלאה ונפח אפייה מספיק גדול, כמובן בהתאם לדגם התנור שתבחרו ובהתאם למקום הפנוי העומד לרשותכם לטובתו.

למי מתאים תנור על השיש?

מן הסתם, כולנו היינו מעדיפים שתנור האפייה שלנו יותקן בתוך נישה ייעודית בתוך ארון המטבח או יעמוד לרשותנו כחלק מתנור משולב נפרד ועצמאי, אלא שישנם מקרים שזה פשוט בלתי אפשרי. הצורך בתנור כזה עולה בעיקר בקרב אנשים השוכרים דירה ואין באפשרותם להתאים את המטבח לצרכים שלהם. אם אין במטבח נישה לתנור בילט אין ואם אין מקום לתנור משולב, תנור אפיה על השיש הופך להיות הפתרון היחיד שעומד לרשותם בכדי שיוכלו ליהנות מיכולות אפייה, בישול וצלייה בתנור. תנור על השיש יכול לשמש אתכם גם כאשר אתם זקוקים לכוח עזר נוסף מעבר לתנור הקיים, אם כי אין לכם כמובן מקום נוסף עבורו בתוך ארונות המטבח ואין לכם מקום להציב תנור משולב נוסף. בכל המקרים הללו, תנור אפיה קטן על השיש יכול למלא את כל צרכי האפייה שלכם מבלי שתצטרכו לעשות התאמות כלשהן למטבח ולארונות המטבח. ולבסוף, את התנור עצמו תוכלו לקחת איתכם לכל אשר תלכו, גם אל הדירה השכורה הבאה שתבחרו לגור בה.

בחנות מערכות הבישול La Cucina תוכלו למצוא מגוון רחב של תנורי אפייה במודל בילט אין, תנור משולב או תנור אפייה על השיש. לבחירתם תנורים בעלי נפחים שונים ובגדלים שונים וכן דגמים שונים שמציעים לכם פונקציונליות שונה המתאימה יותר לצרכי האפייה והצלייה שלכם. בחנות La Cucina תוכלו לקבל את כל הייעוץ הדרוש לכם כדי לבחור בדיוק את הדגם המתאים לכם, גם במונחי אפייה וגם במונחי תקציב. לפרטים נוספים, צרו עמנו קשר עוד היום בטלפון 03-5707191.

להזמנות השאירו פרטים ונציג יחזור אליך בהקדם