יתרונות שאין לאחרים

תנור משולב כיריים

תנור משולב

בשנים האחרונות התגברה מאוד המגמה של שילוב תנורי בילד אין וכיריים בילד אין במטבח, אם כי יותר ויותר אנשים מגלים היום שאת חוויית האפייה והבישול המקצועית ולא פחות מכך, גם את חוויית העיצוב המנצחת, יכול להעניק להם דווקא תנור משולב כלומר תנור אפיה עצמאי המשלב בתוכו גם כיריים.

אם אתם מחפשים תנור משולב מומלץ במחיר נוח, בנפח מתאים ועם טכנולוגיות הבישול והאפייה המתקדמות ביותר, אצלנו בלה קוצ’ינה תוכלו למצוא מבחר גדול של תנורים משולבים בעיצובים מרהיבים ביופיים, המותאמים הן למטבח הכפרי והן למטבח המודרני. בלה קוצ’ינה תוכלו למצוא תנור משולב כיריים בפורמט של תנור משולב גז או חשמל ולבחור את הדגם המתאים לכם על פי מידות, נפח פנימי, פונקציות וטכנולוגיות בישול ואפייה, מספר להבות ופרמטרים נוספים כמו שילוב קולט אדים מובנה, להבות מרוחקות, אפשרות הוספת פלנצ’ה מקצועית או אבן פיצה ועוד.

בלה קוצ’ינה תוכלו להזמין לעצמכם תנור וגז משולב בעיצובים יוצאי דופן המשלבים בתוכם אלמנטים של נירוסטה, זכוכית, ציפויי כרום, עץ, נחושת, ברזל יצוק ומנגנון תפעול אנלוגי או דיגיטלי לבחירתכם. כל התנורים בלה קוצ’ינה עומדים בסטנדרטים של דגמי מיינסטרים ודגמי קצה עליון ומוצעים לכם במחירים נוחים ואטרקטיביים ביחס למחירי השוק.

כאן באתר התנורים והכיריים של לה קוצ’ינה תוכלו להתרשם ממבחר התנורים המשולבים שלנו, לקבל הסבר מפורט על כל דגם ואם יש לכם שאלות נוספות שאותן תרצו לברר לפני ביצוע הזמנה, אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר עוד היום בטלפון 03-5707191. הצוות המקצועי של לה קוצ’ינה ישמח לתת לכם הסבר מפורט על כל אחד מהדגמים ולסייע לכם להתאים את הדגם הנכון ביותר לצרכים שלכם, הן בהיבט הפונקציונלי והן בהיבט העיצובי, הכל בכדי להבטיח שתוכלו ליהנות מתנור מנצח למשך עשורים שלמים קדימה.

להזמנות השאירו פרטים ונציג יחזור אליך בהקדם